Opis nieruchomości
Do wynajęcia piękne przestronne M-3 na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie o powierzchni 51 m2, usytuowane na 6 piętrze w nowym bloku, sklada się z salonu z zaaranżowanym we wnęce aneksem kuchennym z oknem, przedpokoju, sypalni i łazienki wykończonej kaflami i terakotą, z prysznicem i pralką.
Z salonu prowadzi wyjście na duży balkon.
Lokal kompletnie umeblowany i wyposażony. Ściany w salonie i przedpokoju zdobi oryginalna cegła. W przedpokoju, tuż przy wejściu, pojemna zabudowa garderobiana.
Aneks kuchenny z elegancką białą zabudową oraz sprzętami AGD: płytą indukcyjną, piekarnikiem, dużą lodówko-zamrażarką i zmywarką. Salon umeblowano w wygodny narożnik, komody i duży TV na ścianie oraz stół z 4 krzesłami.
W sypialni duże łóżko, zabudowa Komandor, pojemna komoda oraz TV.
W oknach rolety wewnętrzne.
Mieszkanie niezwykle funkcjonalne, wykończone z ogromnym gustem i dbałością o detale.
Bardzo dobra lokalizacja na nowym spokojnym osiedlu. W pobliżu szpital wojskowy, Lidl oraz leśne tereny rekreacyjne w Myślęcinku.
Miesięczny koszt najmu to 2700,- dla Właściciela + czynsz około 760,- oraz prąd wg zużycia. Kaucja.
Serdecznie zapraszamy na prezentację.
531 266 669
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.