Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

Cena od 158 625 do 432 165 zł

Opis

Opis nieruchomości

Nowa inwestycja położona w podbydgoskim Niemczu to kolejna odsłona tej popularnej lokalizacji tuż obok Myślęcinka. Awangardowa bryła, bliskość terenów spacerowych, ścieżki rowerowej, sklepów, punktów usługowych… to tylko kilka elementów, które wyróżniają ten projekt.

Kameralny budynek, w którym znajdą się zaledwie 24 mieszkania to idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie aktywne życie pod miastem. To doskonała baza wypadowa na spacery i wyprawy rowerowe. Okoliczne pola i zieleń nadają okolicy sielankowy nastrój, a bliskość przystanków autobusowych umożliwia łatwe i szybkie dotarcie do Centrum Bydgoszczy.

Budynek wyróżni się nowoczesną architekturą i ponadczasowym design'em. Zaprojektowano w nim mieszkania o funkcjonalnych rozkładach od 33 m2 do 104 m2, z balkonami oraz możliwością własnej aranżacji. Na parterze znajdą się lokale usługowe oraz indywidualne garaże. Na ostatnim piętrze przewidziane są atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkania z dużymi panoramicznymi oknami, które wpuszczą do wysokich pomieszczeń jeszcze więcej słońca. Na ogrodzonym dziedzińcu znajdzie się plac zabaw dla dzieci i gustownie zaprojektowana zieleń. Budynek będzie monitorowany.

Inwestycja ta jest idealnym miejscem dla rodzin, par oraz wszystkich tych, którzy lubią żyć blisko zieleni oraz korzystać z bogatej infrastruktury gminy Osielsko. Otwarte przestrzenie, parki, strumyki i oczka wodne dodają uroku okolicy i sprzyjają aktywności fizycznej. Poranny jogging, czy popołudniowe rolki? Być może wolisz rower, który bezpiecznie schowasz w komórkach lokatorskich lub specjalnie przygotowanych stojakach? Stąd równie szybko dotrzesz do miasta na wieczorny seans w kinie jak i w zielone lasy Niemcza oraz Myślęcinka.


 

0%  prowizji

Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami i umów na obejrzenie mieszkania:

Magdalena: 530-148-882
Marcin: 531-266-669

Szczegóły oferty

Lokalizacja ,,
Piętro od 0 do 2
Cena od 158625 do 432165
Pokoje od 1 do 4
Metraż od 33 do 104
Cena m2 od 4135 do 4800
Garaż tak
Basen nie
Tarasy nie
Klimatyzacja nie